Vilniaus MTB turas

Ar pameni, kaip buvo smagu praėjusiais metais? Tikri laisvalaikio su dviračiu entuziastai 2012 metais susipažino su „Vilniaus MTB turu“! 2013 metais “Dviračių miestas” nemažina apsukų ir pristato net tris Vilniaus MTB turo” etapus.

Šiemet visus mylinčius dviračių sportą kviesime į Verkių parką, į patį Vilniaus centrą ir į Belmontą.

Pirmąjį startą skelbsime Gegužės 5 dieną Verkių dvare. Trasa drieksis gražiausiomis Verkių regioninio parko vietomis: Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustiniu, Ežerėlių dviračių trasa, Turniškės ir Riešės upelių kraštovaizdžio draustiniu.

Antrasis startas Birželio 22 dieną, prie Baltojo tilto. Trasa drieksis Vilniaus centro žaliosiomis miesto zonomis: Vingio, Karoliniškių, Kalnų parkais.

Trečiasis etapas startuoja Rugsėjo 8 dieną pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Trasa drieksis gražiausiomis Pavilnių regioninio parko apylinkėmis.

Turite draugišką kolektyvą ir esate puiki komanda? Registruokite savo kolegų komandą įmonių įskaitoje ir parodykite savo partneriams ir konkurentams, kad esate patys geriausi ne tik profesinėje veikloje. Bus apdovanotos trys greičiausios įmonių komandos ir greičiausi „Vilniaus MTB turo” profesijų atstovai: vadovas, finansininkas, marketingistas, personalo specialistas, biuro administratorius, IT specialistas  ir kitas specialistas.

Mylinčių aktyvų poilsį ir ieškančių gerų emocijų lauksime Vilniaus MTB ture”. Nepamirškite – registracija į visus 3 etapus kainuoja gerokai pigiau! Registruokis ir dalyvauk!

Programa:
Rugsėjo 8 diena (Sekmadienis)
08:30 – 11:30 Dalyvių registracija
11:00 Darželinukų startas
11:15 V10, M10 ralio startas
11:30 V13, M13 ralio startas
12:30 Pagrindinis varžybų startas
14:00 Numatomas pirmo rato lyderių finišas
15:20 Numatomas dviejų ratų lyderių finišas
16:00 Apdovanojimai (numatoma)

REGISTRACIJA ASMENIMS

REGISTRACIJA ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS