Grand Prix turas 2014

Vilniaus MTB turas šiemet išaugo į Grand Prix turą. Šiemet vyks 5 turo etapai: 3 kalnų dviračių (MTB) ir 2 kroso. Pirmas kalnų dviračių turo etapas vyks gegužės 4 dieną Verkių regioniniame parke ta pačia trasa kaip buvo pernai. Antras kalnų dviračių etapas vyks birželio 29 Anupriškėse, prie Trakų, TonyResort pramogų parke. Rugsėjo mėnesį dalyviai varžysis paskutiniame kalnų dviračių etape. Kalnų dviračių varžybų vieno rato ilgis bus 20-25km. Spalį ir lapkritį Grand Prix turas 2014 baigsis dviem kroso etapais Sapieginės ir Pučkorių pažintiniuose takuose. Kroso rato ilgis bus apie 6km. Dėl Grand Prix turo varžysis įmonių ir sporto komandos. Įmonių komandas sudarys iki 7 narių, į komandos laiką, skaičiuosis 3 greičiausia finišavusių narių laikai. Sporto komandų įskaita bus skaičiuojama taip pat, tik sporto komandos visuose etapuose važiuos dvigubai ilgesnį atstumą, 2 tos pačios trasos ratus. Asmeninėje įskaitoje pagal amžiaus grupes varžysis sporto vieną ir du ratus įveikiantys sportininkai.

Pirmas etapas – MTB (2014-05-04, Verkių regioninis parkas, Vilnius)
Verkių regioninio parko trasa eina smėlėtais miško takeliais ir keliukais, juosia Žaliuosius ežerus. Tai lengva, graži sezono pradžiai labai tinkanti trasa. Kadangi didžiosios dalies trasos gruntas smėlis, tai labai tikėtina, kad šiemet, kaip ir praeitais metais bus sausa. Trasoje yra dvi įkalnės, kurios yra labai smėlėtos, todėl bus sunkiai įveikiamos nenulipus net ir reguliariai važinėjantiems varžybų dalyviams. Galime tikėtis greitų ir nesunkių varžybų, o jeigu oras lepins, tai ir primų sezono maudynių Žaliuosiuose ežeruose.

Antras etapas – MTB (2014-06-29, TonyResort laisvalaikio parkas, Trakai)
TonyResort džiugins ne tik varžybų dalyvius, bet ir juos atvažiavusius palaikyti šeimos narius ir kolegas. Trys maitinimo punktai, pliažas, pirtys, teniso kortai, žirgai, paplūdimio tinklinis, tenisas, valtys, žvejyba ir nuotykių parkas dalį komandų ir šeimų sugundys praleisti čia prailgintą savaitgalį. Na o varžybų trasa turbūt viena iš sunkiausių, nes jos dalis eis per pelkes. TonyResort vadovai sako, kad purvo ir drėgmės čia užtenka net ir sausiausiais vasaros mėnesiais. Taigi pasiruošti reikia labai sunkiai varžybų trasai ir puikiomis sąlygomis TonyResort. Trasą padės greičiau įveikti purvui skirtos padangos ir techniškai tvarkingas dviratis.

Trečias etapas – MTB (2014-09-21, Vilnius)
Trečio kalnų dviračių etapo, vyksiančio rugsėjo mėnesį, trasa dar ruošiama.

Ketvirtas etapas – krosas (2014-10-12, Vingio parkas, Vilnius)
Šįkart kviesime nulipti nuo dviračių ir dalyvauti bėgimo varžybose. Mėgėjai rungsis 6km trasoje, kurios pusė eis asfaltuotais vingio parko bėgimo takeliais, kita pusė – miško takeliais prie upės. Sporto grupės trasa bus ta pati, tik du ratai, viso 12km. Startas ir finišas prie Vingio parko estrados. Vaikai iki 10 metų bėgs atskira trumpesne 1km trasa. Lauksime jūsų sekmadienį, spalio 12 dieną, Vingio parke!

Penktas etapas – krosas (2014-11-09 Belmonto pramogų parkas, Vilnius)
Sezoną uždarysime Belmonto pramogų parke. Dalis trasos eis Pučkorių pažintiniu taku. Trasa bus 6km ilgio. Sau tinkamų atkarpų ras ir puikios dangos, lygumų mėgėjai ir stačių įkalnių, nusileidimų, miško takų, nelygios dangos gerbėjai. Čia bus visko. Čia spręsis pirmojo Grand Prix turo sezono nugalėtojai!

Programa:
09:00 – 11:30 Dalyvių registracija
11:30 Vaikų startas
12:30 Pagrindinis varžybų startas
14:00 Numatomas pirmo rato lyderių finišas
15:30 Numatomas dviejų ratų lyderių finišas
16:00 Apdovanojimai (numatoma)

REGISTRACIJA ASMENIMS

REGISTRACIJA SPORTO KOMANDOMS

REGISTRACIJA ĮMONIŲ KOMANDOMS